Balení zboží a informace k dopravě

Balení  - příze a pletací doplňky balíme do ekologických obalů, abychom ještě více nezatěžovali naše životní prostředí. 

Faktury - zálohové a daňové doklady obdržíte vždy e-mailem, což plně nahrazuje tištěnou podobu faktur. Elektronická fakturace je plně akceptována všemi finančními úřady v České republice. Šetří náklady na straně dodavatele i odběratele a hlavně pak naši přírodu. Z tohoto důvodu již klasickou fakturu v balíčku nenajdete. Pokud si přesto fakturu přejete zaslat poštou, neváhejte nás kontaktovat na woollyknitten@email.cz.

Důležité informace k nevyzvednutým zásilkám:
Z naší strany  děláme vždy maximum pro to, aby objednávky byly odbaveny a odeslány včas. Pokud si z nějakého důvodu nemůžete zásilku vyzvednout nebo již o zboží nemáte zájem, je důležité nám tuto informaci zaslat ještě před vyřízením objednávky.

V případě úmyslného nepřevzetí balíčku (bez předchozí informace o stornování objednávky nebo odstoupení od smlouvy) dochází k  porušení  obchodních podmínek a kupní smlouvy dle  dle § 2118 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb. občanského zákoníku. V takovém případě má náš obchod právo na úhradu veškerých nákladů spojených s manipulací, balením zboží a dopravou. 
Děkujeme za pochopení.

Ceny za dopravu pro Českou republiku a Slovensko (ceny se mohou lišit v závislosti na  rozměrech a váze zásilky - případné rozdíly vždy sdělujeme předem). Orientační ceny jsou:

PPL (dodání na adresu pouze po ČR)
od 230,-Kč

PPL Parcelshop/Parcelbox - pouze v ČR (doručení na výdejní místo PPL)
cena od 120,-Kč

Poplatek za dobírku u PPL je 66,- Kč.

Zásilkovna - Z-point (na vybranou pobočku) nebo na adresu
dodání Česká republika - od 115,- Kč
dodání Slovensko - od 150,-Kč

Poplatek za dobírku u Zásilkovny 50,-Kč.

Způsoby platby za zboží:

převodem na účet - zdarma (č. účtu 210 167 2585/2010) 

na dobírku - platíte až při převzetí zboží 

platba přes platební bránu ShoptetPay  - zdarma
Při výběru této platební metody budete po dokončení objednávky přesměrováni na zabezpečenou stránku s platbami.

Číslo účtu pro EUR platby: IBAN CZ7920 10000 0002 5015 63580 BIC: FIOBCZPPXXX

Aktuální ceny za dopravu do zahraničí  naleznete vždy v  rekapitulaci objednávky, cena je závislá na výši objednávky a aktuálním kurzu. 

Podmínky pro osobní odběr  

Náš e-shop nemá kamennou prodejnu, ale nabízíme možnost si po předchozí domluvě zboží vyzvednout osobně v sídle provozovny v Kostelci u Křížků v pracovní dny PO - PÁ

Osobní odběr  je možný až po zaplacení zboží na základě vystavené faktury, nelze platit hotově na místě. Děkujeme za pochopení. 

woolly knitten (1)